Stargardzkie Centrum Nieruchomości - na rynku od 2002 r

 
 
 
 
(numer oferty 157/3620/OLW) LOKAL na WYNAJEMSTARGARD
LOKAL BIUROWY W CENTRUM DO WYNAJĘCIA
Do wynajęcia lokal biurowy w bardzo dobrym standardzie.Lokal o pow. 34m2 znajduje się na I-szym piętrze budynku w centrum miasta. Bezpośrednio pod budynkiem własne miejsca parkingowe.Pomieszczenie o pow. 7,4x4,6m2 jest przystosowne do potrzeb biurowych, moze też pełnić rolę sali wykładowej. Dobra lokalizacja w centrum miasta, bardzo dobry dojazd. W korytarzu zaplecze sanitarne i pokój socjalny. Klatka schodowa czysta, zadbana. Okna PCV, ściany malowane, gładzone, na podłodze terakota. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Obiekt monitorowany, dostępność 24h. Cena 980zł +VAT,w sezonie grzewczym dodatkowa opłata za ogrzewanie 200zł/mies.Podane ceny są cenami netto. Istnieje możliwość wynajmu kilku pomieszczeń.
ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku!
Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje.
Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARMA NIERUCHOMOŚCI Jolanta Borek-Sperber, z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Adama Mickiewicza 35/4b, tel. 91577 71 16, adres e-mail: arma@arma.nieruchomosci.pl, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Cena cena w innych walutach 920 PLN
Piętro1
Symbol157/3620/OLW
Typ nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
MiejscowośćSTARGARD
Pow. całkowita34 m2
OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Nr Licencji3663
Cena cena w innych walutach 920 PLN
Piętro1
Symbol157/3620/OLW
Typ nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
MiejscowośćSTARGARD
Pow. całkowita34 m2
OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Nr Licencji3663

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Urszula Ukleja

Zapytaj o ofertę

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez ARMA Nieruchomości Jolanta Borek-Sperber z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Mickiewicza 35/4b, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Potwierdzam jednocześnie, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.