Stargardzkie Centrum Nieruchomości - na rynku od 2002 r

 
 
 
 
(numer oferty 67/3620/OOW) OBIEKT na WYNAJEMSTARGARD
OBIEKT UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA
Obiekt użytkowy w kompleksie produkcyjno-magazynowym w okolicach centrum Stargardu do wynajęcia. Nieruchomość składa się z hali ok. 200 m.kw. i przynależnych do niej mniejszych pomieszczeń produkcyjno-biurowo-socjalnych o pow. ok. 200 m.kw. (łącznie ok. 400 m.kw.). Hala o wysokości ponad 6 m., duże wrota wjazdowe o wysokości ok. 5 metrów. Posadzka betonowa, standard bardzo dobry. Idealne na działalność magazynowo-produkcyjną, w tym także produkcję ciężką. Do obiektu doprowadzona instalacja elektryczna o dużej mocy i woda. Miesięczna kwota wynajmu to 3 500 zł + media. Wolne od zaraz!ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku!
Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje.
Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARMA NIERUCHOMOŚCI Jolanta Borek-Sperber, z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Adama Mickiewicza 35/4b, tel. 91577 71 16, adres e-mail: arma@arma.nieruchomosci.pl, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Cena cena w innych walutach 3 500 PLN
Symbol67/3620/OOW
Typ nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
Czynsz i inne opłaty stałe3 500 PLN
MiejscowośćSTARGARD
Pow. całkowita400 m2
Nr Licencji3663
Cena cena w innych walutach 3 500 PLN
Symbol67/3620/OOW
Typ nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
Czynsz i inne opłaty stałe3 500 PLN
MiejscowośćSTARGARD
Pow. całkowita400 m2
Nr Licencji3663

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Łukasz Borek

Zapytaj o ofertę

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez ARMA Nieruchomości Jolanta Borek-Sperber z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Mickiewicza 35/4b, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Potwierdzam jednocześnie, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.