Stargardzkie Centrum Nieruchomości - na rynku od 2002 r

 
 
 
 
(numer oferty 283/3620/OLW) LOKAL na WYNAJEMSTARGARD
2-POKOJOWY LOKAL BIUROWY
Wydzielony lokal biurowy o podwyższonym standardzie, składaja się z 2 pokoi i zaplecza sanitarnego. Znajduje się na I-szym pietrze budynku biurowym w ścisłym centrum miasta. Obiekt po kapitalnym remoncie: elegancka klatka schodowa, we wszystkich pomieszczeniach zamontowano nowe drzwi i okna.Sufity podwieszane, ściany malowane. Na podłodze wykładzina dywanowa.W holu zaplecze socjalno-sanitarne.Ogrzewanie z sieci miejskiej oraz koszty energii elektrycznej wliczone w cenę najmu. Cena najmu 1500zł/mies.+VAT. Wymagana jednomiesięczna kaucja.Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta. Budunek znajduje się w bardzo ruchliwym miejscu w ciągu budynków handlowo-usługowych.ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku!
Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje.
Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARMA NIERUCHOMOŚCI Jolanta Borek-Sperber, z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Adama Mickiewicza 35/4b, tel. 91577 71 16, adres e-mail: arma@arma.nieruchomosci.pl, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Cena cena w innych walutach 1 500 PLN
Piętro1
Symbol283/3620/OLW
Typ nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
StatusAKTUALNA
MiejscowośćSTARGARD
Pow. całkowita44 m2
Rodzaj budynkuBUDYNEK BIUROWY
Źródło c.w.SIEĆ MIEJSKA
OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Nr Licencji3663
Cena cena w innych walutach 1 500 PLN
Piętro1
Symbol283/3620/OLW
Typ nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
StatusAKTUALNA
MiejscowośćSTARGARD
Pow. całkowita44 m2
Rodzaj budynkuBUDYNEK BIUROWY
Źródło c.w.SIEĆ MIEJSKA
OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Nr Licencji3663

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Urszula Ukleja

Zapytaj o ofertę

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez ARMA Nieruchomości Jolanta Borek-Sperber z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Mickiewicza 35/4b, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Potwierdzam jednocześnie, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.