Stargardzkie Centrum Nieruchomości - na rynku od 2002 r

 
 
 
 
(numer oferty 334/ARM/OLW) LOKAL na WYNAJEMSTARGARD
LOKAL 88m2 W CENTRUM
Lokal użytkowy znajdujący się w ścisłym centrum miasta na parterze, z wejściem i oknami wystawowymi od strony ulicy. Lokal doskonale nadaje się na punkt sprzedaży, ośrodek szkoleniowy, oddział banku, gabinety lekarskie. Właściciel posiada przygotowany projekt zagospodarowania lokalu na gabinety lekarskie. Lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, wystarczy odświeżenie. W głównej sali o powierzchni 50mkw, obniżono sufit, zamontowano oświetlenie sufitowe, na podłodze położono wysokiej jakości płytki gresowe. Do holu prowadzą duże przeszklone drzwi. Ponadto w lokalu znajdują się 2 pomieszczenia biurowe o pow. ok. 14 i 10 mkw., niewielkie pomieszczenie magazynowe, zaplecze sanitarno-socjalne, hol. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Okna i drzwi okratowane. Doprowadzone media, system alarmowy. Bezpośrednio przy budynku miejsca parkingowe. Lokal dostępny od zaraz. Czynsz miesięczny 1500zł Dodatkowy koszt to ok. 400zł opłaty do wspólnoty( w tym ogrzewanie )+ energia. Bardzo dobra lokalizacja w ścisłym centrum miasta przy ruchliwej ulicy. POLECAM !! ARMA NIERUCHOMOSCIARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku!
Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje.
Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARMA NIERUCHOMOŚCI Jolanta Borek-Sperber, z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Adama Mickiewicza 35/4b, tel. 91577 71 16, adres e-mail: arma@arma.nieruchomosci.pl, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Cena cena w innych walutach 1 500 PLN
Piętroparter
Symbol334/ARM/OLW
Typ nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
MiejscowośćSTARGARD
UlicaWojska Polskiego
Pow. całkowita88 m2
Rodzaj budynkuNISKI BLOK
Źródło c.w.SIEĆ MIEJSKA
OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Nr Licencji3663
Cena cena w innych walutach 1 500 PLN
Piętroparter
Symbol334/ARM/OLW
Typ nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
MiejscowośćSTARGARD
UlicaWojska Polskiego
Pow. całkowita88 m2
Rodzaj budynkuNISKI BLOK
Źródło c.w.SIEĆ MIEJSKA
OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Nr Licencji3663

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Urszula Ukleja

Zapytaj o ofertę

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez ARMA Nieruchomości Jolanta Borek-Sperber z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Mickiewicza 35/4b, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Potwierdzam jednocześnie, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.