Stargardzkie Centrum Nieruchomości - na rynku od 2002 r

 
 
 
 

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertMieszkania

sortuj
DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 59 m2

pokoje: 3

numer oferty: 2937/ARM/OMS

Cena 268 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI !! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona w spokojnej dzielnicy w Stargardzie. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 59,2 m2. Działka o powierzchni 140 m2. Na parterze: salon z aneksem kuchennym, z salonu wyjście na ogród, hol z wyznaczonym miejscem na szafę, wc. Na piętrze: 2 pokoje, korytarz oraz łazienka. Możliwość adaptacji poddasza jako strych lub sypialnie. Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim - jedynie do wykończenia. W cenie wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, C.O z piecem gazowym dwu-obiegowym (z zamkniętą komorą spalania). Woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej. Okna PCV. Bryła budynku w nowoczesnym stylu, z zewnątrz ocieplenie styropianem, elewacja wykończona tynkiem mineralnym. Ogród do zagospodarowania - istnieje możliwość postawienia wiaty. Atutem jest brak skosów na pierwszym piętrze. Cena brutto 268 000 zł. W ofercie także domy z garażami w bryle budynku w cenie 288 000 zł. Termin wydania - kwiecień 2017 roku. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Więcej informacji na temat inwestycji u nas w biurze, zapraszamy do oglądania! Arma Nieruchomości. ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

SEGMENT W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z GARAŻEM!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 91 m2

pokoje: 3

numer oferty: 2936/ARM/OMS

Cena 288 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI ! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona w spokojnej dzielnicy w Stargardzie. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 91,2 m2 (+ możliwa adaptacja poddasza na cele mieszkaniowe). Działka o powierzchni około 145 m2. Na parterze (powierzchnia parteru 31,90 m.kw.): - salon z aneksem kuchennym, z salonu wyjście na ogród, hol z wyznaczonym miejscem na szafę, wc. Na piętrze (pow. piętra 27,30 m2): - 2 pokoje, korytarz oraz łazienka. Możliwość adaptacji 3 poziomu na pomieszczenie mieszkalne. Pod budynkiem garaż z bramą wjazdową (pow. 32 m2) Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim plus - jedynie do wykończenia. W cenie drewniane schody. W środku wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, C.O z piecem gazowym dwu-obiegowym z zamkniętą komorą spalania. Okna PCV. Bryła budynku w nowoczesnym stylu, z zewnątrz ocieplenie styropianem, elewacja wykończona tynkiem mineralnym. Ogród do zagospodarowania - istnieje możliwość postawienia wiaty. Atutem jest brak skosów na pierwszym piętrze. Cena brutto 288 000 zł. W ofercie także domy bez garażu w cenie 268 000 zł brutto. Przewidywany termin oddania maj 2017 roku. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Więcej informacji na temat inwestycji u nas w biurze - zapraszamy do oglądania! Arma Nieruchomości. ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

NOWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 77 m2

pokoje: 4

numer oferty: 2933/ARM/OMS

Cena 289 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Super cena!!! Rozpoczynamy budowę i sprzedaż II etapu inwestycji!!! Ładne, nowe mieszkanie w ramach inwestycji deweloperskiej "Osiedle Norwida" przy ul. Niepodległości w Stargardzie. Przedstawiana nieruchomość składa się z 4 pokoi (lub 3- w zależności od potrzeb), w tym 1 z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju o łącznej powierzchni 77 m.kw. i znajduje się na I lub II piętrze nowego budynku mieszkalno-usługowego. Mieszkanie posiada dwa balkony. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego z piwnicą w garażu podziemnym w cenie 25.000 zł brutto. Podana cena jest kwotą brutto. Kupujący nie płaci 2% PCC u notariusza. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Każdemu nabywcy zapewniamy możliwość zmian w aranżacji wnętrza. Inwestycja znajduje się w spokojnym miejscu na skraju osiedla domów jednorodzinnych, w sąsiedztwie przystanku MZK, sklepów itp. Planowany termin oddania - połowa 2017 r. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ KOSZTÓW POŚREDNICTWA. Oferujemy pomoc w załatwieniu finansowania zgodnie z programem Mieszkanie dla Młodych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem dewelopera. ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

MIESZKANIE Z TARASEM, OGRÓDKIEM I GARAŻEM
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 150 m2

pokoje: 5

numer oferty: 2929/ARM/OMS

Cena 389 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! OKAZJA: od 2593 zł/m2 brutto! Ruszyła sprzedaż III etapu inwestycji wielopoziomowych mieszkań przy ul. Norwida na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Lokale z ulepszonym w porównaniu z I etapem programem funkcjonalnym, wybudowane zgodnie z najwyższymi standardami sztuki budowlanej, z wyjątkową dbałością o detale. Oferowane nieruchomości będą mieszkaniami trzykondygnacyjnymi (parter, piętro, poddasze), pow. użytkowa 141-154 m.kw. z garażem. Na dole (parter) znajduje się salon z otwartym korytarzem i aneksem kuchennym ok. 40 m.kw., wc pod schodami, korytarz, garaż i hol. Piętro to 2 pokoje, łazienka, korytarz, a poddasze 2 pokoje, łazienka, korytarz. Działka ok. 250 m.kw., ogrodzona. Nieruchomość całkowicie bezczynszowa, oddawana w standardzie deweloperskim, jedynie do ostatecznego, nieznacznego wykończenia. Lokal środkowy, ciepły, zapewniający bezpieczeństwo i komfort zamieszkiwania. W cenie m.in. tynki, posadzki, komplet instalacji, stolarka okienna wyłożone płytkami tarasy i balkony, ogrodzenie działki, taras. Możliwość drobnych zmian wnętrza zgodnie z życzeniem klienta. Podana cena jest kwotą brutto z VAT. Kupujący nie płaci 2% PCC u notariusza. Przekazanie dla klienta wiosną 2017 r. Możliwość przekazania mniejszego mieszkania w rozliczeniu i wynegocjowania indywidualnych warunków płatności. ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.