Stargardzkie Centrum Nieruchomości - na rynku od 2002 r
OFERTA BEZPOŚREDNIA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!
Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu.
Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz w bardzo bliskiej odległości od promenady (około 350 m) oraz około 450 do plaży.
75% powierzchni działki stanowi zieleń. Na terenie osiedla znajdują się także strefy rekreacji wyposażone w urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, tereny sportowe z boiskami do gier zespołowych, kameralny plac zabaw, SPA z dwiema saunami i krytym basenem, gabinety zabiegowe, a także zewnętrzne jacuzzi oraz kids room.
W skład prezentowanego apartamentu wchodzą następujące pomieszczenia:
- pokój
- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży taras
- przedpokój
- łazienka
Lokal 2-poziomowy
Planowany termin zakończenia inwestycji - początek 2025 roku.
Lokale oddawane będą w stanie deweloperskim.
Cena:18 900 zł netto/m2
Cena brutto: 23 247 zł brutto/m2 (istnieje możliwość odliczenia podatku VAT)
Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Arma Nieruchomości
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARMA NIERUCHOMOŚCI Borek-Sperber S.C. z siedzibą w 73-110 Stargard, ul. Adama Mickiewicza 35/4b, tel. 91577 71 16, adres e-mail: arma@arma.nieruchomosci.pl, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.
Doradca odpowiedzialny za ofertę
Zapytaj o ofertę
Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.